Zachte en fruitige perzikjam gemaakt van rijpe perziken.
Deze confiture heeft een natuurlijke zoetheid en een volle, zonnige smaak die perfect past bij ontbijt, desserts of gebak.
220 gram
Lees meer.
Perzikjam (confettura di pesche) met een zachte, fruitige en natuurlijke smaak van rijpe perziken. Perfect voor ontbijt en desserts.
De Perzikjam van Cazzola is een ambachtelijke Italiaanse jam die volledig is gemaakt van fruit. Voor 100 gram eindproduct wordt maar liefst 120 gram rijpe perziken gebruikt. Door het fruit langzaam onder vacuüm op lage temperatuur te bereiden, blijven de natuurlijke smaak, kleur en aroma optimaal behouden.
Deze jam bevat 100% fruit, is pectinevrij en bevat uitsluitend natuurlijke fruitsuikers. Het resultaat is een pure, zachte en intens fruitige jam waarin de smaak van rijpe perziken volledig tot zijn recht komt.
Om de oorspronkelijke kleur van elk afzonderlijk fruit te behouden, gebruiken we koken op lage temperatuur en vacuümverpakking, waardoor niet alleen de kleur, maar ook de smaak van het fruit wordt versterkt.
Slechts drie ingrediënten: één soort fruit (minimaal 100%), fructose-/glucosestroop en citroensap.