Kant-en-klare biologische cherrytomatensaus - pomodoro ciliegino- van Sicilie
Ideaal voor pasta, maar past ook perfect bij vlees-, vis- en groentegerechten.
Deze tomatensaus is Glutenvrij
Inhoud: 250 gram
Lees meer.
Deze biologische en glutenvrije Siciliaanse sugo wordt bereid met zoete, zongerijpte ciliegino-cherrytomaten volgens traditioneel Siciliaans recept.
De saus heeft een volle, natuurlijke tomatensmaak en is direct klaar voor gebruik bij pasta, pizza en mediterrane gerechten.
Sugo is een Italiaans woord dat letterlijk “sap” of “jus” betekent, maar in de keuken wordt het gebruikt voor een saus, meestal op basis van tomaten.
In de praktijk verwijst sugo vaak naar een pasta-achtige saus die langzaam is bereid, zodat smaken goed kunnen intrekken. Het kan heel simpel zijn (bijvoorbeeld alleen tomaat en olijfolie) of juist rijk en gevuld met ingrediënten zoals groenten, vlees of kruiden.
Kort gezegd:
Sugo = Italiaanse saus, meestal voor pasta
Vaak warm, gekookt en smaakvol geconcentreerd
Kan variëren van eenvoudig tot heel rijk en complex
Deze biologische Siciliaanse kant-en-klare cherrytomatensaus biedt een hoogwaardig product met een authentieke smaak. Bovendien is het geschikt voor iedereen die op zoek is naar een smakelijke en gezonde kant-en-klare optie. De cherrytomaten worden biologisch geteeld op Sicilië en volgen de traditionele landbouwmethoden van de regio.
De saus wordt bereid met uitsluitend natuurlijke ingrediënten, zonder conserveringsmiddelen of chemische toevoegingen. Daarnaast verwerken we de tomaten met de hand om hun smaak en versheid te behouden. Dankzij de romige textuur en de van nature zoete tonen is deze saus perfect voor pasta en voegt zo een vleugje zonneschijn toe aan uw tafel.
De praktische en gebruiksvriendelijke verpakking maakt het mogelijk om op elk moment van de dag van onze kant-en-klare saus te genieten, zelfs als u weinig tijd heeft om te koken. Bovendien is de biologische oorsprong een verantwoorde keuze voor zowel het milieu als uw gezondheid.
Kies tot slot voor onze kant-en-klare biologische Siciliaanse cherrytomatensaus en breng de heerlijkheid van Sicilië snel en gemakkelijk op tafel.
Deze kant-en-klare saus is perfect voor pasta en hoeft alleen maar opgewarmd te worden. Koken is niet nodig. Na opening gekoeld bewaren en binnen 3-4 dagen consumeren.